Poniedziałek 14 Października 2019

Hama pokazuje nowości na PGA 2019

Myszy dla leworęcznych (i nie tylko) czy bezgłośna mechaniczna klawiatura – te oraz inne nowości dla graczy będzie można zobaczyć na stoisku Hama podczas targów Poznań Game Arena 2019.

PGA to doskonała okazja do poznania premierowych gier oraz produktów dedykowanych graczom. I tych drugich z pewnością nie będzie brakowało na stoisku Hamy. Wśród nich znajdą się wspomniane myszy „1.000 Morph unleashed” i „Reaper 900 Morph”, których kształt można zmieniać, a także dopasowywać do prawo- i leworęcznych użytkowników oraz mechaniczna klawiatura „Exodus 900” do gier o wymaganej bardzo szybkiej reakcji. Te i inne produkty marki uRage od Hamy można będzie obejrzeć w pawilonie nr 7.

 

Zmień kształt i dopasuj do swojej dłoni

Precyzyjne ruchy, optymalna ergonomia i wysokie DPI – tak w skrócie można opisać premierowe myszy marki uRage. Bezprzewodowy model „1.000 Morph unleashed” posiada regulowane DPI do 10 000, z kolei przewodowy „Reaper 900 Morph” - do 16 000, co zapewnia bardzo szybkie ruchy kursora w zależności od potrzeb. Produkty posiadają cztery boczne części, które można odłączyć za pomocą magnetycznego zapięcia, co pozwala na zmianę kształtu urządzenia w każdy możliwy sposób - dopasowując go do prawo- i leworęcznych użytkowników, tworząc mysz ergonomiczną, symetryczną lub o innej wadze. Tym sposobem niezależnie od sytuacji, zawsze można idealnie dopasować ją do dłoni. Dodatkowo model bezprzewodowy „1.000 Morph unleashed” wyposażony jest w opcjonalny kabel USB-C, którego można użyć do ładowania myszy nawet w trakcie gry. Premierowe urządzenia posiadają wyświetlacz LED, który przy różnych poziomach DPI zmienia kolor, podświetlenie RGB, osiem dowolnie konfigurowalnych klawiszy szybkiego reagowania, a także oprogramowanie do gier (programowanie makr, ustawienia profilu, oświetlenie itp.). Antypoślizgowa powłoka zapewnia myszy większą przyczepność, a teflonowe ślizgi - płynne ruchy urządzenia na podkładce. Oba modele posiadają 1000Hz.

 

Reaguj, tak szybko, jak to możliwe

Mechaniczna klawiatura „Exodus 900” została wyposażona w Outemu Brown, czyli przełączniki dotykowe, które posiadają wyczuwalne, ale niesłyszalne kliknięcia podczas ich aktywacji. Sprawdzą się zarówno do grania, jak i pisania. Specjalne przełączniki zapewniają doskonały czas reakcji, a także są bardzo trwałe – pozwalają na ponad 50 milionów naciśnięć klawiszy. Model „Exodus 900” został wyposażony w podświetlenie RGB, które w każdej chwili można wyłączyć. Osobno steruje się podświetleniem klawiatury i boków. Urządzenie posiada dodatkowo pokrętło do regulacji głośności i natężenia oświetlenia oraz wyjmowany magnetyczny uchwyt na nadgarstek. Ponadto zostało wyposażone w zintegrowaną pamięć ustawień makro i oświetlenia oraz indywidualnie programowalne standardowe klawisze, a także dodatkowe, takie jak: 6 makr i 4 multimedialne oraz w 12 multimedialnych funkcji.

 

Oprócz nowości dla graczy oraz standardowej oferty, na odwiedzających stoisko firmy Hama na PGA czekać będą konkursy z nagrodami, a także stoiska komputerowe, przy których będzie można przetestować wybrane sprzęty gamingowe uRage, grając w tak popularne gry, jak League of Legends czy Counter Strike: GO.

 

Najnowsze myszy trafią do sprzedaży w Polsce pod koniec miesiąca, natomiast klawiatura jest już dostępna.

 

Cena myszy „1.000 Morph unleashed”: 199 zł

Cena myszy „Reaper 900 Morph”: 179 zł

Cena klawiatury „Exodus 900”: 299 zł

 

Więcej informacji można znaleźć na stronach: https://pl.hama.com/ i  https://urage.pl/

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Katarzyna Wojak
535 036 635
katarzyna@gammapr.pl
Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.