Poniedziałek 8 Sierpnia 2022

Hama prezentuje najnowsze nauszne słuchawki Bluetooth Freedom Lit

To kwintesencja wszystkich zalet budżetowego sprzętu audio Bluetooth. Można nimi sterować za pomocą wbudowanego przycisku wielofunkcyjnego, obsługują asystentów głosowych Siri oraz Google, mają też wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów. Pasywna redukcja hałasu z otoczenia na pewno jest kolejną ciekawostką, tak samo jak obecność złącza audio i możliwość wygodnego złożenia oraz schowania w kieszeni.

Oferta sprzętu audio niemieckiego producenta bezustannie się rozszerza, by wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdego użytkownika. Dlatego w portfolio firmy pojawiły się właśnie nauszne słuchawki Freedom Lit. Do wyboru mamy trzy wersje kolorystyczne: elegancka biała z szarymi nausznikami, różowa z ciemniejszymi akcentami w tej samej barwie i kruczoczarna. Ich waga wynosi 120 g.

 

Zacznijmy od najważniejszych informacji. Słuchawki po naładowaniu do pełna grają bezustannie przez 8 godzin.  Mogą też pochwalić się wbudowanym mikrofonem, a po całkowitym naładowania maksymalny czas prowadzenia rozmów wynosi tyle samo. Sam proces zasilania urządzenia energią zajmuje trzy godziny, co odbywa się poprzez dołączony kabelek o długości 15 cm i wbudowane złącze micro USB.  Wersja Bluetooth urządzenia to 5.0, co w praktyce spokojnie oznacza 10 m zasięgu. Gdy nie będziemy chcieli czekać na naładowanie urządzenia, znajdziemy w nim też złącze Jack 3,5 mm do tradycyjnego podłączenia przewodu.

 

Sama konstrukcja nauszników zapewnia pasywne tłumienie szumów, by móc jak najbardziej skoncentrować się na ukochanych melodiach bez niepotrzebnych zakłóceń w tle. Niewątpliwymi atutami tej nowości produktowej jest możliwość obsługi dotykowej dzięki przyciskowi wielofunkcyjnemu, np. przyjmowanie lub odrzucanie połączeń, a także odtwarzanie lub pauzowanie utworów muzycznych. W zasięgu użytkownika jest też wygodne wydawanie komend za pośrednictwem asystentów głosowych Siri i Google, co pozwala chociażby na sterowanie głośnością. 

 

Warto zaznaczyć, że miękko wyściełany pałąk nie uciska głowy w trakcie noszenia i gwarantuje, że słuchawki nie spadną nam nawet przy intensywnym ruchu.  W każdej chwili słuchawki możemy złożyć i schować do torby, plecaka a nawet kieszeni kurtki.

 

Słuchawki bezprzewodowe Hama Freedom Lit wyceniono na około 99 zł. Możemy liczyć na dwuletnią gwarancję producenta.

 

Słuchawki Hama Freedom Lit, dane techniczne:

 

Impedancja mikrofonu:  2,2 kΩ

 

Impedancja słuchawek:  32 Ω

 

WBCV   ≥ 75mV

 

Wersja Bluetooth: 5.0

 

Profile kompatybilności Bluetooth: A2DP V1.3/AVRCP V1.6/HFP V1.7

 

Zakres częstotliwości mikrofonu: 50 Hz - 8 kHz

 

Zakres częstotliwości słuchawek: 20 Hz -20 kHz

 

Zakres fal: 2402-2480MHz

 

Zasięg emisji sygnału: 10 m

 

Więcej na temat produktu znajdziemy na stronie https://hamamobile.pl.

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.