Czwartek 29 Października 2020

HAMA prezentuje samochodowy uchwyt do telefonu GSM Gravity Pro

Dzięki niemu łatwo i wygodnie można przyczepić smartfon jedną ręką, bo sam jego ciężar powoduje automatyczny zacisk szczęk mocujących.  Ten gumowany od wewnątrz uniwersalny uchwyt instaluje się do kratki wentylacyjnej, a pasuje do urządzeń o szerokości 5-9 cm.

Model od niemieckiego producenta to rozwinięcie poprzedniej takiej propozycji o podobnej konstrukcji. Rozwiązuje częste problemy ze sprawnym i szybkim zamocowaniem telefonu w uchwycie podczas jazdy autem. Koniec z szamotaniną i nerwami podczas jednoczesnych manewrów kierownicą.

 

Sam uchwyt stabilnie instaluje się do kratki wentylacyjnej pojazdu. Takie rozwiązanie powoduje, że sprzęt nie zasłania szyby, a więc nie ogranicza widoczności na drodze i przyczynia się tym samym do zwiększenia bezpieczeństwa w trakcie jazdy. Dostęp do telefonu jest też wyraźnie ułatwiony, nie wspominając o oszczędności przestrzeni w samochodzie.

 

Smartfon da się wygodnie i błyskawicznie zamocować przy użyciu tylko jednej ręki. Jego ciężar sprawia, że szczęki mocujące same się zaciskają i wszystko jest gotowe - nad niczym nie trzeba się zastanawiać. Warto wspomnieć, że dla ochrony obudowy smartfona uchwyt HAMA GSM Gravity Pro od wewnątrz jest wyłożony silikonowym i plastikowym materiałem. Jego powierzchnia nie ma szans się porysować.

 

Dzięki kulowemu przegubowi można wyregulować kąt nachylenia w taki sposób, by ustawić telefon w najwygodniejszej pozycji. W efekcie obraz zawsze będzie czytelny i stabilny.

 

Warto podkreślić, że szczęki mocujące i frontalną stronę uchwytu wykonano z aluminium, dzięki czemu całość prezentuje się elegancko oraz stylowo.

 

Urządzenie ma kompaktowe gabaryty i pasuje do telefonów o szerokości od 5 do 9 cm. Łatwo dopasować je do indywidualnych potrzeb.

 

Niewiążąca detaliczna cena produktu wynosi 79,90 zł.  

 

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie producenta www.hamamobile.pl.

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Arkadiusz Gołka
+48 600 265 207
arek@gammapr.pl
Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.