Wtorek 2 Kwietnia 2019

Jedna stacja dokująca, siedem możliwości

Ilość i rodzaj gniazd dostępnych w tablecie, laptopie czy PC nie zawsze jest wystarczająca, o tym wie każdy. Marka Hama chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników prezentuje stację dokującą USB-C, która wyposażona jest w różnego rodzaju porty. Za jej pomocą możemy jednocześnie podłączyć aż siedem urządzeń przy zachowaniu super szybkiego transferu danych.

Ile gniazd, tyle możliwości

Stacja dokująca 7w1 marki Hama to urządzenie, które pozwoli podłączyć kilka akcesoriów jednocześnie przy zachowaniu superwysokiej szybkości transferu danych do 5 GBps. Niezależnie, czy posiadamy PC, notebook, MacBook czy tablet ze złączem USB-C, możemy podłączyć się do monitora, telewizora HDMI lub projektora, a także do Internetu albo sieci za pomocą LAN (RJ45) z prędkością przesyłania danych do 1000 Mbit/s poprzez Ethernet. Ponad to stacja umożliwia odczytywanie danych z kart SD i microSD oraz jednoczesne podłączenie do 3 innych urządzeń USB. Sam czytnik kart SD i microSD pozwala sczytać dane z takich formatów jak: SD, SDHC, SDXC oraz microSD, microSDHC i microSDXC.  Adapter USB-C obsługuje USB Power Delivery, a więc umożliwia ładowanie za pomocą zasilacza USB-C. Aby móc korzystać z funkcji ładowania, urządzenie musi obsługiwać PowerDelivery (PD) lub technologię Thunderbolt3. Natomiast, przy eksploatacji funkcji HDMI urządzenie musi obsługiwać interfejs DisplayPort-Alternate-Mode lub technologię Thunderbold. Przejściówka USB-C gwarantuje wyświetlanie perfekcyjnego obrazu o wysokiej rozdzielczości 4K (3840 x 2160 pikseli) i jakości Ultra HD. Całość zamknięta jest w eleganckiej i wytrzymałej aluminiowej obudowie.

 

Stacja dokująca Hama 7w1 to urządzenie, które pozwoli niemalże do woli korzystać z akcesoriów i zasobów zewnętrznych. Szybki transfer danych i szeroki zakres obsługiwanych urządzeń to niewątpliwe atuty przejściówki, która dostępna jest już za 299 zł. Więcej informacji o produkcie znajduje się na stronie www.hama.pl

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.