Czwartek 4 Lutego 2021

Kompaktowe gabaryty i szybkość działania. Ładowarka sieciowa Hama Mini zmieści się wszędzie

Na rynku zadebiutowała poręczna ładowarka o mocy 18 W ze złączem USB-C. Jest o 40 proc. mniejsza od standardowych modeli, a pozwala naładować urządzenie mobilne do połowy w 25 minut.

Najnowsza ładowarka sieciowa od niemieckiej firmy Hama wyróżnia się niewielkimi gabarytami (3,3 x 3,5 x 6,8 cm razem z wtykiem) i niską wagą, co pozwala zaoszczędzić miejsce w kieszeni odzieży, plecaku czy torbie. Docenimy to szczególnie podczas podróży. Utrzymano ją eleganckiej białej kolorystyce.

 

Maksymalna moc wyjściowa urządzenia wynosi 18 W. Wyposażono je w dwie technologie szybkiego zasilania energią. Pierwszą z nich jest Qualcomm Quick Charge 3.0, umożliwiająca nawet czterokrotnie szybsze ładowanie smartfona czy tabletu. Z kolei Power Delivery zapewnia możliwie najszybsze i zarazem bezpieczne ładowanie dzięki indywidualnemu dopasowaniu napięcia oraz natężenia prądu do urządzenia mobilnego. W efekcie można je naładować do połowy w ciągu mniej niż pół godziny, co często stanowi ratunek w pośpiechu.  

 

W ładowarce znajdziemy obustronne złącze USB typu C, które powoli wypiera inne, starsze rozwiązania. Nigdy więcej mozolnego celowania i groźby uszkodzenia styku przez źle wetknięty kabel. Przyda się także w parze z produktami Apple. Szybkie ładowanie Power Delivery jest dostępne nie tylko dla urządzeń ze złączem USB-C, ale również Lightning. Jedyne czego potrzeba to odpowiedni przewód.

 

Warto w tym miejscu podkreślić, że ładowarka automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenie i dopasowuje się do jego wymagań. Dlatego w czasie pracy jest niezwykle oszczędna dla baterii podłączonego sprzętu. W praktyce przekłada się to na wydłużenie jej żywotności.

 

Producent zabezpieczył urządzenie przed nadmiernym naładowaniem, przepięciem i zwarciem. Możemy odetchnąć z ulgą i zapomnieć o ryzyku uszkodzenia akumulatora.

 

Przyłącze sieciowe na poziomie 100 –240 V nadaje się do zastosowania pod każdą szerokością geograficzną, oczywiście w połączeniu z krajowym adapterem. W ten sposób ładowarka Hama Mini będzie działać na całym świecie, stanowiąc przydatne towarzystwo w wojażach.  

 

Niewiążąca cena detaliczna produktu wynosi 74,90 zł.

 

Wszelkie detale na temat tej nowości są do przejrzenia na oficjalnej stronie https://pl.hama.com.

 

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.