Piątek 7 Czerwca 2019

Ministatywy w wersji 2w1 i 3w1 w ofercie marki Hama

Tegoroczne lato zapowiada się bardzo interesująco pod względem nowości wprowadzonych przez markę Hama. Niemiecki producent dodał do swojego portfolio dwa rodzaje statywów, które bez wątpienia mogą być przydatne podczas wakacyjnych podróży. Wyposażone w systemy 2 i 3w1 pozwalają na swobodne korzystanie ze smartfonów, kamer GoPro oraz aparatów z gwintem ¼ calowym.

Ministatyw Flexipro 3w1

Niewielki, bo mierzący tylko 27 cm, ministatyw Flexipro 3w1 to elastyczne i bardzo kompaktowe akcesorium idealnie sprawdzające się podczas nagrywania filmów lub robienia zdjęć za pomocą smartfona lub niewielkiego aparatu fotograficznego. Wyposażony w elastyczne nogi zginane pod kątem 360 stopni oraz głowicę kulową, statyw marki Hama pozwala wykonać ujęcia pod różnym kątem nachylenia w orientacji pionowej lub poziomej. Stabilizację zapewnia bezstopniowa regulacja nóg – dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować ułożenie statywu na różnego rodzaju powierzchni i obiektów. Same nogi pokryte są wysokiej jakości materiałem z gumy o strukturze plastra miodu. Takie rozwiązanie maksymalizuje elastyczność oraz pewne mocowanie. Flexipro 3w1 pasuje do smartfonów, kamer GoPro oraz aparatów o rozmiarze od 4,8 do 9,5 cm. Piankowe wkładki uchwytu zabezpieczają urządzenie przed zarysowaniem. Co więcej, sam uchwyt do smartfona można odczepić i dołączyć do innych statywów. Natomiast obrotowa, gwintowana płytka zapewnia optymalne łączenie z innymi adapterami. Model dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, czerwonym oraz niebieskim.

Ministatyw Flex 2w1

Podręczny statyw Flex 2w1 to kolejna letnia propozycja dla fanów szybkiej fotografii. Kompaktowy rozmiar (14 cm wysokości) oraz elastyczna budowa umożliwiają zamocowanie na różnych powierzchniach i obiektach. System 2w1 pozwala na zamocowanie smartfonów i kamer GoPro o rozmiarze od 5,5 do 7,8 cm. Podobnie jak w przypadku statywu Flexipro 3w1, w tym modelu możemy liczyć na stabilne ujęcia dzięki zamontowanym nogom pokrytym miękką, wysokiej jakości pianką o dużej elastyczności i przyczepności. Statyw może również służyć nam jako uchwyt do telefonu, który sprawdzi się podczas nagrywania filmów. Dzięki zastosowaniu gumowych wkładek w uchwycie jesteśmy pewni, że nasz telefon lub kamera GoPro nie ulegnie zarysowaniu. Model dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, czerwonym oraz niebieskim.

Ministatywy wyprodukowane przez markę Hama poza tym, że stanowią dodatkowe wyposażenie podczas podróży, charakteryzują się trwałością oraz stabilnością, a te cechy są niezwykle ważne podczas wykonywania wakacyjnych relacji foto oraz wideo. Oba produkty są dostępne w Polsce, a ich ceny wynoszą: 89,90 zł (Flexipro 3w1) oraz 49,90 zł (Flex 2w1). Więcej informacji znajduje się na stronie producenta www.hama.pl

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.