Poniedziałek 6 Maja 2019

Nagraj ulubione filmy w jakości FullHD z nowym dyskiem USB od marki Hama

Czasy, gdy filmy nagrywaliśmy na płyty DVD nieuchronnie mijają na rzecz przenośnych, wygodnych i przede wszystkim pojemnych dysków USB. Niemiecki producent marka Hama wprowadziła właśnie na rynek dwa takie urządzenia o pojemności 32 GB i 64 GB. Dzięki nim nagramy i odtworzymy ulubione filmy w jakości FullHD.

Szybki transfer i zapis danych w jakości FullHD

Dysk USB „4Bizz” o pojemności 32 GB umożliwia bezpośrednie nagrywanie i odtwarzanie filmów w formacie FullHD. Wyposażony w złącze USB 3.0 pozwala na zapisywanie i usuwanie danych tyle razy, ile jest potrzebne. Za trwałość urządzenia dopowiada wysokiej jakości metalowa obudowa, a mechanizm przesuwny pozwala uniknąć uszkodzenia złącza. Niewątpliwym atutem nośnika pamięci jest wykorzystanie technologii USB 3.0 Super Speed dla jeszcze szybszego transferu danych (70 MB/s). Urządzenie kompatybilne jest z systemami Windows 10/8/7/Vista oraz XP, a także dla MacOS 9.0 bądź wyższych wersji. Decydując się na zakup dysku „4Bizz” z dedykowaną pojemnością 32 GB musimy liczyć się z kosztem 34,90 zł.

Osoby ceniące sobie większą pojemność przenośnego dysku USB powinny być zadowolone z wariantu 64 GB. Ta wersja „4Bizz” pozwala, jak w przypadku urządzenia o pojemności 32 GB, nagrywanie oraz odtwarzanie filmów w formacie FullHD przy zachowaniu superszybkiego transferu danych na poziomie 70 MB/s przy wykorzystaniu USB 3.0 Super Speed. Wygodny przesuwny mechanizm oraz trwała metalowa obudowa gwarantują bezpieczeństwo podczas korzystania z urządzenia. Dysk jest dostosowany do wymagań systemów Windows w wersji 10, 8, 7, Vista oraz XP oraz MacOS 9.0 lub wyższych wersji. Zamierzając nabyć dysk o pojemności 64 GB należy wziąć pod uwagę wydatek rzędu 54,90 zł.

Pięcioletnia gwarancja pozwala cieszyć się przenośnymi dyskami USB od marki Hama przez długi czas. Niewielkie urządzenie gwarantuje wysoką jakość nagrań oraz szybki transfer, a więcej informacji na ich temat dostępne jest na stronie producenta www.hama.pl .

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.