Środa 16 Grudnia 2020

Niezbędnik do pracy zdalnej, towarzyskich rozmów online czy streamowania. Oto kamera internetowa HAMA C-600 Pro

W portfolio producenta znalazła się właśnie wszechstronna kamera z mikrofonem, oferująca rozdzielczość Full HD w formacie 16:9 i opcję autofocus. Można ją umieścić na ekranie każdego PC-ta czy laptopa i swobodnie obracać w każdą stronę.  

W dobie pandemii koronawirusa obsługa kamery internetowej stała się częścią komputerowego domowego elementarza. Bezustannie używa się jej w pracy i w celu utrzymywania zdalnego kontaktu z najbliższymi, ale zastosowań jest znacznie więcej. Dlatego niemiecki producent HAMA właśnie włączył do swojej oferty rozbudowany model C-600 Pro. Urządzenie jest kompaktowe, jego wymiary wynoszą 6,5 x 4 x 10 cm, a kabel ma 1,8 m długości.

 

Kamera dobrze nadaje się do przesyłania strumieniowego lub prowadzenia rozmów za pomocą różnych komunikatorów internetowych. Oferuje rejestrowanie obrazu w rozdzielczości Full HD (1980 x 1080 pikseli) w formacie 16:9. Wyposażono ją w mikrofon, umożliwiający wykorzystanie technologii Voice over Internet Protocole (telefonii internetowej), a dzięki temu działanie np. Skype, Teams, Zoom czy YouTube. Urządzenie można swobodnie obracać w zakresie 360 stopni.

 

Co więcej, autofocus gwarantuje uzyskanie ostrego obrazu, nawet podczas ruchu. Natomiast regulacja oświetlenia dostosowuje wizję do panujących warunków otoczenia. W kamerę wbudowano też mikrofon stereofoniczny, zapewniający wyraźną i zrozumiałą transmisję mowy.

 

Producent pomyślał również o ochronie przed szpiegowskimi atakami hakerów, co uzyskamy dzięki zamykanej soczewce. Nie trzeba martwić się o stabilność kamery, gdyż gwint 1/4“ pozwala na zamontowanie jej na wszystkich najbardziej dostępnych na rynku statywach. Nie brak także stojaka i stopki zaciskowej do montażu na ekranach komputerów stacjonarnych i laptopów. Podłącza się ją poprzez złącze USB-A.

 

Warto wspomnieć na koniec, że dzięki UVC instalacja kamery odbywa się w formie Plug & Play, bez sterowników.

 

Sugerowana cena detaliczna kamery HAMA C-600 Pro wynosi 159 zł.

 

Więcej szczegółów znajduje się na stronie oficjalnej stronie producenta https://pl.hama.com.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Arkadiusz Gołka
+48 600 265 207
arek@gammapr.pl
Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.