Piątek 14 Stycznia 2022

Niszczarka Hama Premium Auto M120 rozprawi się ze stertami dokumentów i kart w mgnieniu oka

Do oferty marki dołączyła zaawansowana niszczarka z 25-litrowym pojemnikiem na ścinki, pozbywająca się zarówno dokumentów, jak i plastikowych kart. Zaopatrzono ją w też w automatyczny podajnik papieru i kontrolne diody LED.

Tego typu urządzenie jest niezbędne w każdym biurze, ale też w wielu domach. Niszczarka to odpowiedź na dotyczący nas wszystkich odwieczny problem zalegających mas papieru, z których część może zawierać dane poufne, osobowe (RODO) lub po prostu informacje, których nie powinny poznać osoby postronne.

 

Model niszczarki Premium Auto M120, który właśnie trafił do portfolio niemieckiego producenta Hama, potrafi błyskawicznie obrócić w niebyt papierowe dokumenty oraz np. nieważne karty płatnicze i magnetyczne. Jej wymiary wynoszą 37 x 26 x 52,3 cm, spokojnie zmieści się więc pod każdym biurkiem czy stolikiem. Maksymalna szerokość wciągania papieru to 225 mm, maksymalna szerokość wlotu wynosi 225 mm, zaś najwyższa prędkość cięcia 2,2 m/min.

 

Wyróżnia się automatycznym podajnikiem papieru, mieszczącym maksymalnie 120 arkuszy DIN A4 ( gramatura 80 g/m²). Oznacza to, że nie musimy przez cały czas stać obok urządzenia i obsługiwać go. W trybie automatycznym może działać przez godzinę. Zapewnia możliwość równoczesnego automatycznego i ręcznego podawania papieru. Obsługuje do 5 arkuszy papieru DIN A4 w trybie ręcznym. Dodajmy tu, że papier ze zszywkami może być niszczony zarówno przy automatycznym jak i ręcznym podawaniu papieru.

 

W urządzeniu nie zabrakło też funkcji automatycznego startu i stopu. W praktyce oznacza to, że stalowe wałki tnące o wysokiej odporności uruchamiają się automatycznie po podaniu materiału do rozdrobnienia i zatrzymują po zakończeniu procesu niszczenia. Producent pomyślał też o funkcji automatycznego cofania w przypadku zacięcia papieru. Niszczarka jest również zabezpieczona przed przegrzaniem, automatycznie wyłączając się w odpowiednim momencie. 

 

W komplecie znajduje się oczywiście wysuwany kosz na papier o pojemności 25 litrów z okienkiem do podglądu. Cała niszczarka osadzona została na kółkach, pozwalających na wygodne przemieszczanie. Znajdziemy też w niej trzy lampki LED: funkcji power, przegrzania i sygnalizującą zapełnienie kosza.

 

Silnik działa cicho (głośność maksymalnie 60 dB, niewiele więcej niż standardowa lodówka) i nie przeszkadza w codziennych czynnościach.

 

Producent oferuje gwarancję na niszczarkę na dwa lata.

 

Sugerowana cena detaliczna niszczarki Hama Premium Auto M120 wynosi 899 zł.

 

Atuty sprzętu zawarto też na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=g_tD7kodhbI

 

Wszystkie detale ma temat tej nowości produktowej znajdziemy na oficjalnej stronie firmy https://pl.hama.com.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Multimedia

zobacz opis
odtwórz
zobacz na YouTube

Osoby kontaktowe

Arkadiusz Gołka
+48 600 265 207
arek@gammapr.pl
Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.