Piątek 6 Maja 2022

Nowa seria toreb i etui na laptop Hama Classy, czyli opowieść o spotkaniu stylu z funkcjonalnością

Do oferty marki trafiły łącznie cztery eleganckie torby oraz dwa etui, przeznaczone na notebook o przekątnej ekranu od 13,1 do 15,6 cala. W każdej zmieści się także tablet, a wybierać możemy spośród propozycji męskich i damskich.

To już kolejne modele toreb na ramię od niemieckiego producenta. Są przeznaczone zarówno dla płci pięknej, jak i panów. Czym charakteryzują się nowości w portfolio firmy Hama? Wzrok przyciąga na pewno wyjątkowa stylistyka, kłaniająca się klasyce z głęboką czernią w roli głównej. Poddana starannej obróbce syntetyczna skóra z lekką podszewką z delikatnie połyskującego materiału skutecznie imituje zamsz. Z kolei wyściełane wnętrze zapewnia niezawodną ochronę w czasie transportu laptopa. Zapomnijmy o ryzyku zadrapania czy uszkodzenia powierzchni urządzenia.

 

W środku głównej kieszeni każdej z toreb znajdziemy dodatkową przegródkę na tablet o przekątnej ekranu – w zależności od konkretnej wersji - od 11 do 12,9 cala. Dodatkowe gadżety bez problemu pomieścimy w dużej przegrodzie z tyłu. Struktura organizera wewnątrz z klarownymi podziałkami torby ułatwia przejrzyste przechowywanie akcesoriów. Nie mogło tu też oczywiście zabraknąć taśmy na rzep do mocowania przenośnego komputera. Użyteczność zwiększa też obecność dwóch przednich kieszeni.

 

Dla wygody noszenia sprzętu w torbach Classy producent pomyślał także o odpinanym pasku na ramię z regulacją długości i uchwytach do przenoszenia.

 

Sugerowana cena detaliczna za torbę Hama Classy kształtuje się następująco:

 

  • model męski dla laptopów o przekątnej ekranu 13,3-14,1 cala: 199 zł
  • model męski dla laptopów o ekranie do 15,6 cala: 219 zł
  • model damski dla laptopów o ekranie 13,3-14,1 cali: 209 zł
  • model damski dla laptopów o ekranie do 15,6 cala: 249 zł

W ofercie znajdziemy jeszcze dwa modele czarnego etui do notebooka z linii Classy. I tutaj odpowiednio koszt wersji dla przekątnej ekranu 13,3-14,1 cala to 79,90 zł, a wersję dla ekranu do 15,6 cala wyceniono na około 89,90 zł.

 

W każdym przypadku możemy liczyć na dwuletnią gwarancję producenta.

 

Wszystkie szczegóły na temat nowych toreb i etui poznamy na stronie https://hamamobile.pl.

 

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.