Czwartek 8 Października 2020

Nowość marki HAMA - kable ładujące, które podeprą smartfon podczas zasilania

Portfolio produktów producenta wzbogaciło się o trzy wytrzymałe kable ładujące Stand o splocie tkaninowym - wersje ze złączem USB-A i Lightning, z gniazdami USB A i C oraz dwoma wtyczkami typu USB-C. Podczas ładowania lub przesyłania danych telefon można wygodnie oprzeć o specjalnie zagiętą pod kątem 90° wtyczkę.

Ten problem dotyczy nas wszystkich, kiedy chcemy jednocześnie naładować telefon i z niego korzystać, czyli np. oglądać film albo zdjęcia. Tak samo jak sytuacja, gdy np. na zagraconym stoliku nie mamy gdzie położyć zasilanego telefonu. Jeśli konstrukcja etui nie pozwala na jego oparcie, jedyne rozwiązanie to podeprzeć go o ścianę lub jakikolwiek przedmiot, spośród których te akurat znajdujące się pod ręką nie zawsze się nadadzą.

 

Wygoda i oszczędność miejsca

 

Firma HAMA przychodzi z rozwiązaniem, którym jest kabel ładujący do smartfona Stand z funkcją… podstawki.  W trakcie ładowania lub przesyłania plików np. ze smartfona do komputera  sposób zaprojektowania przewodu pozwala na oparcie urządzenia o specjalnie zagiętą pod kątem 90° wtyczkę.

 

Solidne wtyki są niezwykle odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wewnętrzne przewody kabla zostały wzmocnione i pokryte podwójną warstwą izolacyjną, by zapewnić jeszcze większą wytrzymałość. Co więcej, przewód został umieszczony w tkaninowym oplocie. W efekcie jest bardziej elastyczny i wytrzymały. Kolejną dobrą wiadomością jest też fakt, że się nie plącze. Dzięki takiemu oplotowi wygląda też ciekawiej i przyciąga uwagę, jest również wyjątkowo przyjemny w dotyku.

 

Każdy wybierze coś dla siebie

 

Kabel z serii Stand możemy wybierać spośród trzech różnych wersji: z gniazdami USB A i C oraz dwoma wtyczkami USB-C, a także wyposażoną w złącza USB-A i Lightning. Ten ostatni przewód może się pochwalić licencją Apple MFI (Made for iPhone/iPod/iPad). Stanowi to gwarancję spełnienia najwyższych norm jakościowych, które są wymagane i weryfikowane przez firmę Apple. Jest on w pełni kompatybilny z urządzeniami zaopatrzonymi w złącze Lightning, będące autorskim projektem amerykańskiego giganta.  

 

Każda z wersji ma 1,5 metra długości i pozłacaną wtyczkę, co gwarantuje lepszą i niezawodną transmisję danych. Kable zostały wykonane z nylonu i zapewniają prędkość przesyłania danych na poziomie 480 Mb/s. 

 

Sugerowana cena detaliczna przewodu ze złączem Lightning wynosi 59,90 zł, zaś pozostałych dwóch wersji 39,90 zł.

 

Ze wszystkimi szczegółami możemy zapoznać się na oficjalnej stronie producenta https://hamamobile.pl.

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.