Poniedziałek 6 Czerwca 2022

Oszczędź miejsce na biurku dzięki przełącznikowi między wieloma komputerami KVM Hama Conntect2Switch

Umożliwia on korzystanie z dwóch komputerów z jedną klawiaturą, monitorem i myszką. Zamiast podłączać kable za każdym razem na nowo, można wygodnie przełączać się pomiędzy dwoma komputerami za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. Urządzenie dysponuje łącznie czterema złączami: 3 x USB-A i HDMI.

Najnowsza propozycja w ofercie niemieckiego producenta Hama to rozwiązanie bolączki wielu osób, które często korzystają np. z dwóch komputerów (służbowego i prywatnego) lub PC-ta i tabletu. Siłą rzeczy są wtedy zmuszone do ciągłej męczącej zabawy z przepinaniem przewodów od dodatkowego sprzętu. Tymczasem prezentowany sprzęt pozwala na zarządzanie wieloma komputerami za pośrednictwem jednego zestawu, składającego się z myszy, klawiatury i monitora.

 

Koniec z niepotrzebnym duplikowaniem urządzeń, a w ten sposób można też oszczędzić sporo miejsca na biurku. Wystarczy wcisnąć jeden przycisk zmiany sygnału i gotowe. To z pewnością wybawienie szczególnie dla korporacyjnych działów IT i grup administratorów sieci.

 

Przełącznik został zamknięty w solidnej, szarej kompaktowej metalowej obudowie. Ma ona 11,4 cm długości, 5 cm szerokości i 2 cm wysokości. Znajdziemy na niej trzy porty USB-A w standardzie 2.0 do podłączenia myszki, klawiatury, pendrive’a, głośników czy słuchawek oraz slot HDMI, przeznaczony do podpięcia monitora czy telewizora. Takie rozwiązanie pozwala na osiągnięcie prędkości transmisji nawet do 480 Mbps i uzyskanie obrazu o kinowej rozdzielczości 4K (4096x2160 pikseli).

 

Warto podkreślić, że spore odstępy pomiędzy gniazdami umożliwiają komfortowe podłączenie nawet szerokich wtyczek. W komplecie do przełącznika dodawane są dwa kable USB i dwa przewody HDMI. Elastyczne materiały gwarantują ochronę przed zagięciami i zapobiegają zerwaniu przewodu. W dodatku cienkie, elastyczne kable można łatwo poprowadzić równolegle do siebie, by zyskać dodatkową przestrzeń na biurku.

 

Instalacja przełącznika oczywiście rozpoczyna się automatycznie, bez dodatkowych sterowników lub oprogramowania.

 

Możemy liczyć na dwa lata gwarancji producenta.

 

Sugerowana cena detaliczna przełącznika KVM Hama Connect2Switch wynosi 149 zł.

 

Wszystkiego na temat tego produktu dowiemy się z oficjalnej strony https://pl.hama.com.

 

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Arkadiusz Gołka
+48 600 265 207
arek@gammapr.pl
Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.