Poniedziałek 6 Maja 2024

Premiera powerbanków Hama PD 10 i 20. Energia na wyciągnięcie ręki

Producent wprowadził do sprzedaży power pack PD 10 o pojemności 10000 mAh i PD 20 o pojemności 20000 mAh. Oba dysponują technologiami Power Delivery i Qualcomm Quick Charge 3.0, dwoma portami USB-C i USB-A oraz ekranem LED, wskazującym stan naładowania urządzenia.

Marka Hama dostosowuje się do szybkiego postępu w dziedzinie mobilnych rozwiązań energetycznych, dopasowanych do dzisiejszych wymagań konsumentów. Nie zapomina też o estetyce i zgrabnej formie elektroniki użytkowej, co dobrze widać na przykładzie najnowszych power packów.

 

Model PD 10 (10000 mAh pojemności litowo-polimerowego akumulatora) ma następujące wymiary: szerokość 7 cm, wysokość 1,6 cm, głębokość 1,8 cm przy wadze 215 g. Z kolei wymiary wersji PD 20 (pojemność wynosi tu 20000 mAh) wyglądają tak: szerokość 7,45 cm, wysokość 15,05 cm, głębokość 2,25 cm i 375 g wagi. Stylistycznie stawiają na minimalizm, czarny elegancki kolor ze wzorem w delikatną siateczkę po jednej stronie.

 

Każdy z nowych banków energii ma wbudowane dwa obustronne gniazda USB-C i starszego rodzaju USB-A. Oznacza to możliwość zasilania energią nawet trzech urządzeń jednocześnie.

 

Co istotne, obsługują zaawansowane technologie Power Delivery (PD) i Qualcomm Quick Charge 3.0 (QC 3.0). Power Delivery umożliwia naładowanie sprzętu nawet do pięciokrotnie szybciej. Zasada działania polega na tym, że inteligentny zestaw chipów automatycznie rozpoznaje ładowane urządzenie i dobiera odpowiednie napięcie prądu, gwarantuje też wyjątkowe szybkie zasilanie energią. Natomiast Qualcomm Quick Charge 3.0 to nawet czterokrotnie szybsze ładowanie (Ultra Fast Charge) w porównaniu do konwencjonalnych sposobów.

 

Jedno naładowanie wystarcza, aby korzystać z przeciętnego smartfona przez dodatkowe 85 godzin. Sam bank energii jest w pełni naładowany w 6,5 godziny. Nie mogło tu też zabraknąć numerycznego wyświetlacza LED, wskazującego procentowy poziom naładowania power packa.

 

Obydwa powerbanki dzięki certyfikowanym ogniwom oferują też oczywiście ochronę przed przeładowaniem, przegrzaniem i zwarciem podłączonego smartfona, tabletu, słuchawek mobilnych, kontrolera do gier lub jakiegokolwiek innego urządzenia.

 

Kabel USB-C rzecz jasna znajduje się w zestawie. Podkreślmy, że obie te nowości są oferowane w pełni wolnym od plastiku opakowaniu, podkreślając zaangażowanie producenta w zrównoważony rozwój. Materiały papierowego opakowaniowe posiadają certyfikat Forest Stewardship Council (FSC) i pochodzą z odpowiedzialnie zarządzanych lasów, co uwypukla walory ekologiczne.

 

Katalogowa cena power packa Hama PD 10 wynosi 99,90 , zaś modelu Hama PD 20 to 134,90 .

 

Wszystkie niezbędne dane są ujęte na oficjalnej stronie firmy: https://hamamobile.pl.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Arkadiusz Gołka
600 265 207
arek@gammapr.pl
Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.