Środa 13 Lutego 2019

Steruj muzyką z poziomu aplikacji dzięki nowemu subwooferowi od marki Hama

Muzyka towarzyszy nam niemalże w każdym momencie w ciągu dnia. Często zaczynamy poranek od wiadomości oraz porannych list przebojów w radiu, w samochodzie lub autobusie słuchamy ulubionej muzyki, a wieczorem chętnie sięgamy po coś relaksującego. Jeśli jesteśmy fanami muzyki, a w naszym domu nigdy ona nie cichnie, to rozwiązanie Multiroom będzie dla nas optymalne i na pewno przyniesie sporo radości. Warto więc zapoznać się z subwooferem typu down-fire o dużej mocy opartym na systemie UNDOK jakim jest model SW01M od marki Hama.

Dźwięk pełen emocji

Subwoofer SW01M można dodać do systemu Multiroom UNDOK lub tylko jednego produktu, np. głośników, by uzyskać efekt dźwięku przestrzennego. Duża moc typu downfire pozwala uzyskać falę brzmieniową w kierunku podłogi, a takie rozwiązanie – przynajmniej w teorii – pozwala równomierniej rozprowadzić niskie tony po pomieszczeniu, gdyż odpowiednie ukształtowanie dolnej partii obudowy wypromieniowuje je w wielu kierunkach. Z kolei sterowanie i konfiguracja urządzenia są możliwe za pomocą aplikacji UNDOK, jednak aby to umożliwić wszystkie urządzenia muszą znajdować się w tej samej sieci. Do dyspozycji mamy podłączenie LAN (RJ-45) i wejście liniowe (3,5 mm), a także wykorzystanie połączenia kablowego HF/LF dla amplitunerów i wzmacniaczy AV. Dodatkowo subwoofer posiada zaktualizowany port micr USB, do którego ze strony producenta można pobrać odpowiednie oprogramowanie.

Muzyka to nie wszystko

Poza jakościowymi cechami produktu, subwoofer SW01M to niewielkich gabarytów urządzenie – mieści się w wymiarach 23,5 x 23,5 x 30 cm i waży 5,5 kg. Pokryty syntetycznym materiałem stanie się miłym dodatkiem do każdego wnętrza. Co więcej, producent oferuje możliwość podłączenia bezprzewodowego do sieci za pośrednictwem LAN EEE 802.11 b/g/n. Na urządzeniu możemy kontrolować częstotliwość w zakresie 20-420 Hz. Z kolei podświetlenie LED zarówno z góry i dołu urządzenia sprawia, że subwoofer może przeistoczyć się w ciekawy element wystroju mieszkania.

Subwoofer SW01M to urządzenie, które nie tylko pozwoli korzystać z systemu Multiroom w mieszkaniu lub domu, ale też wydobyć głębokie brzmienie z ulubionych utworów. Produkt dostępny jest w Polsce, a jego cena wynosi 999 zł. Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.