Piątek 20 Lipca 2018

Stołowy statyw 4 w 1 od Hama Polska poleca się na wakacje

Wakacje to czas, kiedy dużo nagrywamy i robimy zdjęcia. Hama Polska poleca więc nieduży, wielofunkcyjny, stabilny statyw, który przyda się w takcie urlopu lub letniego weekendu. Przystosowany do smartfonów znacząco ułatwia robienie stabilnych selfie oraz nagrywanie filmów, a teleskopowy, rozsuwany uchwyt pozwoli na uchwycenie ujęć z dalszej odległości.

Mały może więcej

Statyw stołowy Hama Multi 4 w 1 może stać się absolutnym hitem wakacyjnych wyjazdów. Jego maksymalna wysokość to 90 cm, natomiast po złożeniu nie zajmuje więcej miejsca niż okulary przeciwsłoneczne. Niezależnie od sprzętu foto (aparat fotograficzny, smartfon, kamera GoPro, kamera cyfrowa), to niewielkie akcesorium pozwoli nam cieszyć się uwiecznianiem chwil niemalże w każdych warunkach. Statyw Multi posiada kulową głowicę, która umożliwia ustawienie aparatu do wykonywania zdjęć o orientacji pionowej oraz poziomej. Natomiast zintegrowany monopad nadaje się optymalnie do wykonywania zdjęć sportowych i nagrań akcji, np. filmowania samego siebie podczas jazdy na skuterze wodnym. Zdecydowaną zaletą statywu jest jego waga – niecałe 200 g to zasługa aluminium, z którego wykonany jest produkt.

Wideoblogerzy wybrali by Multi

Statyw Multi posiada wbudowany uchwyt do telefonów o rozmiarze z przedziału 5,5 – 7,8 cm w orientacji poziomej. Idealnie więc nadaje się do robienia wakacyjnych selfie i nagrywania filmów, a także do tworzenia wideoblogów internetowych poprzez możliwość robienia stabilnych ujęć statycznych jak i w ruchu. Zaciski pokryte są gumą zabezpieczającą obudowę telefonu przed zarysowaniem, jednocześnie zapewniają pewny uchwyt. Po rozłożeniu statywu otrzymujemy produkt, który posiada wzmocnioną stabilność dzięki rozkładanym nogom. Wyposażone są dodatkowo w gumki chroniące przed ślizganiem się. Statyw w łatwy sposób się rozkłada i składa, dzięki czemu jego transport nie stanowi problemu ani dodatkowego obciążenia.

Wybierając się na wakacje czy na weekend w środku lata warto wziąć ze sobą lekki, stabilny oraz wielofunkcyjny statyw, który umożliwi filmowanie oraz fotografowanie wszystkiego, co wokół się dzieje. Produkt dostępny jest w cenie 99,90 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie producenta.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.