Środa 23 Października 2019

Surowość oswojona, czyli kilka słów o stylu industrialnym

Styl industrialny wciąż dominuje w naszych wnętrzach. Uwielbiany jest za swoje bezpretensjonalne piękno ukryte w surowych materiałach oraz designerskich meblach i dodatkach, które oprócz tego, że podkreślają charakter stylizacji, są bardzo funkcjonalne.

Cegła, beton, metal czy drewno to materiały, których nie może zabraknąć we wnętrzach urządzonych w stylu industrialnym. To one tak naprawdę definiują styl pomieszczenia. Tuż obok nich powinny pojawić się designerskie meble i dodatki, które doskonale zintegrują się z otoczeniem, podkreślając jego surowy charakter.

 

Poczuj ten klimat…

Styl industrialny nie lubi przepychu, dlatego w pomieszczeniach urządzonych w klimacie starych fabryk powinny znaleźć się tylko te niezbędne meble i dodatki, a wśród nich masywne stoły, metalowe krzesła, postarzane witryny, przemysłowe lampy czy też odkryte żarówki zawieszone na kolorowych kablach. Ciekawym elementem wyposażenia będzie także stojak pod telewizor "Hama Easel design" wykonany z proszkowanej stali w czarnym kolorze. Jego designerski wygląd przywodzi na myśl sztalugę i pasuje idealnie do wnętrz, którym chcemy nadać nowoczesnego, a zarazem ascetycznego charakteru. Wspominany stojak sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zawieszenia telewizora na ścianie lub postawienia go na szafce RTV, doskonale integrując się z otoczeniem w duchu industrializmu. Stojak będzie pasował do szerokiej gamy telewizorów o przekątnej 94 - 191 cm (37" - 75"). Ich zamocowanie na specjalnym uchwycie zajmie natomiast dosłownie kilka minut ze względu na dołączony do stojaka zestaw montażowy. Kable także nie będą problemem, ponieważ dzięki specjalnym klipsom można je nie tylko zamocować, ale i ukryć. "Hama Easel design" posiada regulację wysokości ramion, dlatego na bieżąco można dopasowywać położenie telewizora. Zwieńczeniem stylizacji klimatem wprost ze starych fabryk będą ciekawe zdjęcia lub grafiki przedstawiające np. światowe metropolie, niezabudowane rury czy części instalacji elektrycznej – dodadzą przestrzeni typowo przemysłowego charakteru.

 

Stojak "Hama Easel design" będzie dostępny w Polsce na początku 2020 roku. Jego cena będzie wynosić ok. 499 zł.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie: https://pl.hama.com/

 

 

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Katarzyna Wojak
535 036 635
katarzyna@gammapr.pl
Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.