Środa 22 Maja 2019

uRage Vendetta2 - pad do zadań specjalnych

uRage przedstawia unowocześnioną wersję wprowadzonego kilka lat temu pada dla graczy Vendetta2. Bezprzewodowy, ergonomiczny, wyposażony w silniki wprawiające urządzenie w drgania gamepad jest gotowy do walki tuż po podłączeniu. Jakie jeszcze cechy posiada?

Ergonomia w gamingowym klimacie

Dbając o szczegóły anatomiczne i wizualne, uRage zadbało o to, by Vendetta2 był przystosowany do dłoni graczy. Czarny kolor, niebieskie aplikacje oraz antypoślizgowa powłoka sprawiają, że urządzenie prezentuje się tak jak cała gama akcesoriów tej marki – drapieżnie i gamingowo. Jednocześnie pad waży nieco ponad 200 g i podłączamy go do konsoli lub PC za pomocą portu USB i dedykowanego kabla o długości 2 m. Po podłączeniu urządzenie jest gotowe do działania.

Niech świat zadrży

uRage Vendetta2 posiada wbudowane dwa silniki, które wprawiają pada w drgania. Dzięki temu rozgrywka staje się jeszcze bardziej ekscytująca. Co więcej, nie ma znaczenia, czy wybieramy konsolę do grania czy PC – pad oferuje przełączanie pomiędzy trybami D-Input i X-Input. Wygodę i kontrolę nad sytuacją zapewnia aż 12 przycisków, między innymi analogowe drążki z funkcją przycisku, przyciski naramienne czy spusty. Urządzenie posiada także przycisk wybierania, startu i przejścia do początku, które zdecydowanie przyspieszają obsługiwanie menu w grach.

uRage Vendetta2 to propozycja dla tych graczy, którzy lubią zarówno gry na PC jak i konsole, doceniają trwałość oraz ergonomię wykonania pada, a także chętnie sięgają po urozmaicenia – takie jak drgania czy dodatkowe przyciski funkcji. Co więcej, wygodę w trakcie rozgrywek gwarantuje długi, wytrzymały kabel. Sugerowana cena producenta uRage Vendetta2 to 59 zł. Więcej informacji udostępnione jest na www.hama.pl

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Multimedia

zobacz opis
odtwórz
zobacz na YouTube
Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.