Wtorek 21 Kwietnia 2020

W przyszłości zaoszczędzisz - czyli nowa seria zasilaczy do notebooków od Hamy

1 kwietnia br. weszły w życie nowe wymogi dotyczące ekoprojektu dla zasilaczy zewnętrznych o mocy wyjściowej maksymalnie 250 W. Uwzględniając je, Hama postanowiła stworzyć serię kilkunastu zasilaczy, które dzięki specjalnym adapterom mogą być podłączane do notebooków.

Według nowych wymogów ekologicznych zasilacze zewnętrze powinny cechować się mniejszym zużyciem energii przy wysokiej wydajności, zmniejszonym zapotrzebowaniem na energię w przypadku nieużywania oraz być bardziej przyjazne dla środowiska. Jeśli chodzi o same zasilacze notebookowe, powinny one według Ministerstwa Środowiska rocznie oszczędzać 500.000 ton CO2 i 94 miliardy Wh. Aby było to możliwe, należy korzystać z zasilaczy spełanijących obecnie obowiązujące wymogi, jak te najnowsze od Hamy.

 

Ekologiczne rozwiązanie i asystent adapterów w jednym

Najnowsza seria zasilaczy notebookowych Hama cechuje się prostą formą i nowoczesnym designem. Do wyboru są produkty zarówno w wersji matowej, jak i błyszczącej. Zasilacze posiadają różne wejścia, dlatego mają wszechstronne zastosowanie - z powodzeniem można korzystać z nich w biurze lub w domu, w podróży, a nawet w aucie osobowym. Dzięki specjalnym adapterom zgodnym z aktualnymi wymaganiami sprzętowymi, które dołączane są do zestawu, użytkownik zyskuje możliwość podłączenia zasilacza do każdego notebooka. Warto wspomnieć, że dla wszystkich produktów z tej serii zaprojektowano spójne opakowanie. Jest ono przyjazne dla użytkownika, ponieważ wszelkie ważne informacje np. na temat mocy, napięcia na wejściu i wyjściu oraz dołączonych adapterów są zawarte w dobrze widocznym miejscu. 

 

Najnowsze zasilacze notebookowe od Hamy to rozwiązania, które szczególnie zainteresują osoby lubiące być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, a zarazem ceniące produkty przyjazne środowisku.

 

Cena produktów waha się między 8-100 EUR

 

Produkty będę dostępne w Polsce pod koniec tego roku.

 

Więcej informacji można znaleźć na stornie producenta: https://pl.hama.com/

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.