Czwartek 4 Października 2018

Wodoodporny głośnik TicHome Mini idealnym towarzyszem codziennych zadań

TicHome Mini to mały, ale naszpikowany wieloma przydatnymi funkcjami głośnik Bluetooth, za pomocą którego łatwiej i przyjemniej rozpoczniesz dzień. Producent – marka Mobvoi, odpowiedzialna także za smartwiatche TicWatch – zapewnia również pełną wodoodporność, ale też możliwość porozumiewania się z produktem za pomocą wbudowanego asystenta głosowego Google. Wszystko to zamknięte zostało w niewielkich gabarytach i palecie pastelowych kolorów.

Bezprzewodowo – bezproblemowo

Dom wypełniony muzyką? Nic prostszego! Wyposażony we wbudowany akumulator oraz wysoką klasę wodoszczelności IPX6 to cechy, które sprawiają, że głośnik TicHome Mini można zabrać ze sobą absolutnie wszędzie. Czyni go tym samym wszechstronnym i inteligentnym zestawem głośnomówiącym. Gdziekolwiek nie postawimy go w domu, możemy doświadczyć nowych możliwości z Google Assistant u swojego boku. Żyjąc w bezprzewodowym, mobilnym świecie nie chcemy ograniczać się do inteligentnych głośników podłączonych przewodem do gniazdka. Dzięki pojemnemu akumulatorowi możemy cieszyć się ulubioną muzyką, prowadzeniem rozmów telefonicznych czy też skorzystać z ustawień przypomnień bez skrępowania przez całe 6 godzin!

Nowa definicja śpiewania pod prysznicem i nie tylko

Kto nie lubi słuchać (a może i śpiewać?) muzyki pod prysznicem? TicHome Mini pozwoli cieszyć się najlepszymi hitami. Dzięki zabezpieczeniu IPX6, które chroni urządzenie przed silnymi strumieniami wody, bez obaw możemy zawiesić głośnik w kabinie prysznicowej i zostać gwiazdą domowej sceny! A po kąpieli TicHome Mini chętnie potowarzyszy nam podczas szykowania śniadania lub sprawdzania porannych wiadomości za pomocą najnowszych rozwiązań smart home dostępnych dla Google Assistant, gdyż za ich pomocą możemy sterować głośnikiem.

Dynamiczny dźwięk zamknięty w małym rozmiarze

TicHome Mini to przede wszystkim przenośny głośnik Bluetooth. Mimo swoich niewielkich gabarytów (wymiary: 110 x 43 mm, waga          276 g), produkt może poszczycić się mocnym i dynamicznym dźwiękiem. Dzięki temu piknik rodzinny, parapetówka czy zwykła impreza ze znajomymi wypełniona będzie po brzegi muzyką w wysokiej jakości odtwarzania. Co więcej, TicHome Mini wspierany jest też przez technologię TapConnect, która umożliwia szybkie i ciągłe połączenie Bluetooth ze smartfonem wyposażonym w funkcjonalność NFC. W związku z tym wystarczy przyłożyć telefon do głośnika i gotowe – urządzenia są połączone.

Niezależnie, czy bierzemy długi prysznic i zamieniamy się w gwiazdę muzyki, czy zapraszamy znajomych na domówkę, TicHome sprawdzi się jako wierny towarzysz każdej naszej czynności. Co więcej, warto wspomnieć, że TicHome Mini zostało wyróżnione japońską nagrodą Good Design 2017, nie tylko za walory wizualne, ale również za dostosowanie urządzenia do specyfiki domowego życia. W Polsce dostępny jest w cenie 399 zł. Więcej informacji na temat głośnika znajdziemy na stronie dystrybutora – www.hama.pl

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.