Wtorek 14 Lipca 2020

Z myślą o Twoim smartfonie - szkła ochronne Displex od Hamy

Do oferty Hamy dołączyła seria szkieł ochronnych Displex przeznaczonych do najpopularniejszych modeli smartfonów takich marek, jak: Samsung, Huawei i Apple. Dzięki wykorzystaniu szkła hartowanego, produkty są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia i zarysowania, natomiast za sprawą specjalnej powłoki nie zostają na nich odciski palców.

Żeby smartfon służył dłużej

Ochronne szkło hartowane 3D zastosowane do produkcji szkieł ochronnych Displex jest bardzo wytrzymałe i odporne na codzienną eksploatację. Specjalna powłoka szkła 10H Nano Tech zapewnia maksymalną ochronę ekranu smartfona przed uszkodzeniami i zarysowaniami – nie zniszczy się jej nawet za pomocą młota, noża czy nożyczek, co zdecydowanie wydłuża żywotność telefonu i utrzymuje jego wartość, a także sprawia, że przez długi czas prezentuje się on jak nowy. Warto dodać, że dzięki zastosowaniu zaokrąglonych krawędzi szybka zakrywa brzegi telefonu, chroniąc także je. Wykorzystane szkło zostało wykonane z transparentnego i ultra przejrzystego materiału w jakości HD, co sprawia, że obraz pojawiający się na ekranie pozostaje najwyższej jakości. Specjalna powłoka „Perfect touch” zapobiega natomiast tworzeniu się na szkle odcisków palców, co zapewnia wyjątkowy wygląd i blask ekranowi smartfona. W zestawie znajduje się także innowacyjna ramka, która umożliwia bardzo łatwe zamocowanie szybki oraz zestaw czyszczący, za pomocą którego można przygotować telefon do nałożenia jej. Po nałożeniu szkła ochronnego można umieścić smartfon w dowolnym etui ochronnym, z kolei po jego zdjęciu na ekranie nie pozostają żadne ślady.  Najnowsze produkty od Hamy, w zależności od modelu, dostępne są w dwóch grubościach – zaledwie 0,25 mm i 0,33 mm.

 

Niewiążąca cena sprzedaży szkieł ochronnych Displex:

49,90 – 89,90 PLN

 

Więcej informacji znajduje się na stronie producenta: www.hamamobile.pl

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.