Piątek 25 Stycznia 2019

Zero hałasów z zewnątrz, sto procent muzyki - Motorola przedstawia swój pomysł na słuchawki ANC

Technologia ANC to obecnie popularny trend wśród producentów słuchawek. Pozwala ona na skutecznie zagłuszenie hałasów z zewnątrz, a tym samym cieszyć się muzyką w pełnym znaczeniu tego słowa. Dokładne zanurzenie w świecie ulubionych utworów to priorytet nowych słuchawek marki Motorola, która od niedawna zasiliła poczet firm w dystrybucji marki Hama. Czego możemy spodziewać się po Escape 500 ANC?

Aktywna redukcja szumów i bezprzewodowe słuchanie muzyki

Model Escape 500 ANC gwarantuje aż 12 godzin maksymalnego czasu odsłuchu (z włączonym ANC) na jednym ładowaniu akumulatora wbudowanego w słuchawki. Korzystając z technologii Bluetooh 4.0 możemy bezprzewodowo słuchać muzyki w jakości stereo, która uzyskana jest za pomocą 40 mm głośnika. Stąd też użycie ich jest niezwykle wygodne, zwłaszcza, że możliwe jest zdalnie odbieranie oraz wykonywanie rozmów telefonicznych dzięki zintegrowanemu mikrofonowi. Komfort noszenia również zasługuje na uwagę: niezwykle lekka konstrukcja (3,1 g), wygodne muszle szczelnie okalające małżowiny uszne oraz pałąk sprawiają, że korzystanie z tego akcesorium jest komfortem samym w sobie.

Asystent głosowy na zawołanie

Słuchawki Motorola Escape 500 ANC można sparować z dostępnymi na rynku asystentami głosowymi: Amazon Alexa, Siri oraz Google Assistant. Dzięki temu możemy czerpać radość z całkowitej wolności przez cały dzień. Co więcej, nie musimy obawiać się o zachlapanie czy też kurz, ponieważ słuchawki posiadają atest IPX4. Co więcej, zasięg słuchawek wynosi 12 m pozwala cieszyć się pełną mobilnością nie tracąc przy tym na odsłuchiwaniu ulubionej muzyki.

ANC jako jedna z popularniejszych technologii wykorzystywanych obecnie przez producentów słuchawek, to przede wszystkim wygoda i komfort słuchania muzyki bez niepotrzebnego chaosu docierającego z zewnątrz. Dlatego planując zakup słuchawek warto spojrzeć łaskawym wzrokiem na model Escape 500 ANC dostępny za pośrednictwem Hama Polska w cenie 419 zł.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.