Poniedziałek 9 Września 2019

Zrób 2 z 1 czyli unikalny głośnik Bluetooth Hama Soundcup-D

Wśród nowości pokazywanych podczas targów IFA 2019 znajduje się nietypowy głośnik Bluetooth Hama Soundcup-D, który posiada bardzo unikalną funkcjonalność – z jednego głośnika pozwala zrobić dwa, które oprócz trybu stereo, mogą być dwoma osobnymi głośnikami obsługujacymi jednocześnie dwa urządzenia źródłowe. 

Soundcup-D to głośnik dla osób, które od tego typu sprzętów oczekują znacznie więcej, niż tylko odtwarzania dźwięku. Premierowy produkt oprócz tego, że pozwala na słuchanie muzyki w jakości stereo, jest także bezprzewodowy, wodoodporny i co najważniejsze – daje możliwość stworzenia z niego dwóch całkowicie niezależnych głośników.

Zrób dwa głośniki z jednego!
Głośnik Bluetooth Soundcup-D dzięki możliwości słuchania muzyki w jakości stereo zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe. Jeśli jednak słuchacze mają ochotę na inny rodzaj muzyki, nie ma problemu – sprzęt za pomocą systemu klikania można podzielić na dwa mniejsze, całkowicie niezależne głośniki. Każda połowa ma swój osobny włącznik i wyłącznik oraz zapewnia wysokiej jakości dźwięk mono. Aby korzystać z obu głośników osobno, należy umieścić je w dwóch różnych pomieszczeniach lub zachować między nimi odstęp, aby uniknąć ponownej łączności stereo. Obie połówki wystarczy podłączyć do osobnego urządzenia źródłowego, a dwie osoby będą mogły słuchać tego, co najbardziej lubią. Soundcup-D ma zasięg 10 m dla połączenia Bluetooth, dlatego smartfon lub tablet powinien znajdować się w pobliżu.

Wodoodporność na najwyższym poziomie
Zgodnie z IPX7 (klasa wodoszczelności) głośnik Bluetooth Soundcup-D jest chroniony przed skutkami zanurzenia w wodzie na głębokość do 1 metra przez 30 minut, dlatego doskonale radzi sobie w kontakcie z wodą. W sprzęcie znajdują się dwie baterie litowo-jonowe, które wystarczają na około sześć godzin bezprzewodowego słuchania muzyki. Ładuje się je za pomocą kabla micro-USB przez trzy godziny. Jeśli na sprzęcie nic nie jest odtwarzane, wyłącza się on automatycznie po dziesięciu minutach, aby uniknąć niepotrzebnej utraty zasilania. Każda połówka głośnika posiada 10 W.

Ten i inne premierowe produkty od Hamy można jeszcze tylko do środy obejrzeć w hali 10.2 na targach IFA.

Głośnik trafi do sprzedaży w Polsce w czwartym kwartale tego roku. Jego cena będzie wynosić około 79.99 EUR.

Więcej informacji znaleźć można na stronie: https://pl.hama.com/

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.