Sobota 4 Sierpnia 2018

Inteligentna ładowarka microUSB dla bezpiecznego ładowania od Hama Polska

Szybko rozładowująca się bateria w smartfonie jest niestety przykrą codziennością wielu z nas. Dlatego w poszukiwaniu wydajnej i solidnie wykonanej ładowarki sieciowej, która jednocześnie zapewnia inteligentne i bezpieczne ładowanie urządzeń, warto zapoznać się z nową propozycją Hama Polska. Chroni ona bowiem przed nadmiernym naładowaniem, przepięciem i zwarciem podczas podłączenia smartfona lub tableta.

Dłuższa żywotność baterii

Ładowarka microUSB 2,4 A automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenie i dostosowuje do niego szybkość ładowania. W ten sposób oszczędniej eksploatowany jest akumulator smartfona, a tym samym wydłużona jest jego żywotność. Zastosowana technologia szybkiego i bezpiecznego ładowania spowoduje, że bateria będzie dłużej nam służyła i nie zajdzie potrzeba tak częstego uzupełniania energii w urządzeniu. Inteligentny proces ładowania chroni zarówno telefon jak i ładowarkę. Zdarzają się bowiem przypadki, gdy nadmiernie naładowana bateria może zostać uszkodzona, a tym samym być niebezpieczna (np. może dojść do jej wybuchu). Dlatego w ładowarce od Hama Polska zastosowano zabezpieczenie chroniące urządzenie przed nadmiernym naładowaniem, przepięciem oraz zwarciem.

Zawsze tam, gdzie jest potrzebna

Osoby, które często podróżują wiedzą, że problem ładowania urządzeń może być nie lada wyzwaniem. Wybierając ładowarkę, warto zwrócić uwagę na możliwość podłączenia jej absolutnie do każdego gniazda na świecie. Dlatego w produkcie zastosowano przyłącze sieciowe na poziomie 100 – 240 V, które bezproblemowo naładuje urządzenia w połączeniu z krajowym adapterem. Maksymalna wydajność wyjściowa wynosi aż 12 W, a czas ładowania został znacznie skrócony dzięki zastosowaniu technologii Ultra Fast Charge.

Coś dla oka

Ładowarka microUSB 2,4 A należy do ekskluzywnej serii akcesoriów Prime Line. Wyróżnia się więc nowoczesnym i przyciągającym wzrok designem. Wykonana z wysokiej jakości materiału, gwarantuje długotrwałe użytkowanie, na urządzenie nałożona jest 2-letnia gwarancja. Ważnym elementem wykorzystanym w obudowie ładowarki jest dioda funkcyjna LED, która informuje o stanie urządzenia – po naładowaniu telefonu gaśnie.

Wydawać by się mogło, że w świecie ładowarek nic nas już nie zaskoczy. A jednak! Superszybkie, bezpieczne, inteligentne ładowanie, które dba o akumulator w telefonie nadal jest obiektem pożądania wielu z nas. Za przyjemnie zaprojektowaną i niezywkle skuteczną ładowarkę microUSB od Hama Polska wydamy jedynie 69,90 zł. Więcej informacji znajduje się na stronie producenta.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.